Naši trenéři

Daniel Malinovský

Hlavní trenér hokejového klubu HC VAL DI FIEMME (IT), HOCKEY BUNNIES CZ a DM SKILLS HOCKEY SCHOOL EU se specializací na bruslení, stickhandling a individuální SKILLS COACH činnosti jednotlivce. Trenér pro útočníky a také pro obránce s více jak 17 letou praxí u dětí a mládeže.

Držitel licence Hockey Canada Powerskating and stickhandling by SEAN SKINNER. Své zkušenosti postupně získával v České Republice, Kanadě, Finsku, Švýcarsku a Itálii.
Zajímá se a sportovní psychologii a SPORTHACKING COACHING.
Je bývalým profesionálním hráčem týmu: HC VERVA Litvínov, HC Most a Quebeck Remparts (QMHL) Kanada. Bývalý hráč české reprezentace U16,U17,U18,U19,U20.  

Onřej Smrž

Český top skills trenér. Ondřej se věnuje specializovanému tréninku bruslení od roku 2007. Své profesní znalosti získával nejen v ČR, ale také
v Severní Americe. Spolupracoval s extraligovými kluby i hráči. Na NHL připravoval například Jakuba Kindla nebo Dominika Simona. V současné době Ondřej spolupracuje s
DM HOCKEY SKILLS a spoustou špičkových hráčů po celé Evropě. Jako specialista na bruslení, techniku, powerskating a agility si brzy vybudoval renome po České i Slovenské
Republice a nyní své zkušenosti předá dětem na našich DM HOCKEY SKILLS kempech v Itálii. Za Ondru jsme nesmírně vděční a věřím, že společně děti posuneme v jejich kariérách.
Ondřej je den z nejlepších skills coachů, které znám a které jsem viděl pracovat, propracovanost techniky bruslení a učení je fantastická. Vítej Ondro v DM HOCKEY SKILLS.
Více informací o Ondřejovi naleznete na www.shockey.cz.


Lukáš Endál

Český hokejový trenér a stále aktivní profesionální hráč HC DYNAMO PARDUBICE B se specializací na techniku střelby a zakončení. Skvělé rozfázování jednotlivých střel hráče dělá s Lukáše skvělého odborníka na problematiku, která je všeobecně známá. Lukáš chce, aby hráči měli střelu rychlejší, pohotovější a s výborným technickým provedením. Nezaměřuje se však pouze na střelbu, ale i na veškerou práci s hokejkou. U střelby se zaměřuje na střelu švihem, která je nejefektivnější a nejpřesnější. Dále na střelu ze souhlasné a nesouhlasné nohy a z obou, tak aby hráč uměl v každé z pozici vystřelit z jakékoli nohy, na střelu z voleje (one - timer), kterou je důležité umět využít např. v přesilové hře ve slotu nebo při různých herních přečíslení. Jsme nesmírně rádi, že máme takového skills specialistu na techniku střelby v našich řadách a že nově spolupracuje s DM HOCKEY SKILLS.
Více informací o Lukášovi naleznete
www.eliteprospects.com 


Martin VeselýČeský hokejový trenér mládeže působící v klubu HC SMÍCHOV v České Republice. Vynikající bývalý profesionální hráč, který působil i v evropských
soutěžích především ve Francii a ČR. Trenér se specializací na techniku bruslení, techniku hole, přihrávku a správné provedení střelby. Společně s Lukášem budou skvělý tým
pro hráče na našem kempu. Dále výborný trenér na off-ice přípravu, kterou společně s dalšími trenéry povede jako hlavní trenér. Jsem moc rád, že je Martin součástí DM HOCKEY SKILLS.
Jsme nesmírně rády, že Martin bude jedním z trenérů na našich kempech DM HOCKEY SKILLS WEEKS - ITALY 2023
Více informací o Martinovi naleznete www.eliteprospects.com

Andrea Galeazzi Italský trenér mládeže s 15 letou zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. Bývalý trenér HC VAL DI FIEMME A HC FASSA, nyní trenér týmu BOLZANO FOXES ACADEMY. Skvělý trenér na skills zejména pro mladší hráče. Pracoval také jako asistent trenéra u italských národních týmů U15, U16 a U18.Andrea je
hlavním video coachem na našich kempech v Itálii.Jsme velmi rádi, že Andrea povede naše hráče na DM HOCKEY SKILLS WEEKS - ITALY 2023.
Více informací o Andreovi naleznete www.eliteprospects.com 

Luca Felicetti

Italský trenér s 10 letou zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. Bývalý profesionální hráč a několikanásobný reprezentant Itálie na světových šampionátech. Nyní pracuje v týmu Luca Felicetti IT - italský trenér s 15 lety zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. Super bývalý reprezentant!

Nyní pracuje v týmu BOLZANO FOXES ACADEMY .Velmi dobrý trenér pro všechny hráče, specialista na skills dovednosti, střelbu a bruslení.
Velmi pozitivní trenér, který na své profesi neustále pracuje. Jak byl skvělý hráč, tak je i úžasný trenér a chce se stále zlepšovat.
Jsme velmi rádi, že Luca bude jedním ze super trenérů na našich DM HOCKEY SKILLS WEEKS- ITALY 2023.
Více informací o Lucovi naleznete www.eliteprospects.com 


Giancarlo Todesco

Italský trenér s 18 letou zkušeností v mládežnických hokejových klubech v Itálii. Trenér v klubu CALDARO KALTERN - Italy.
Super pozitivní trenér pro mladé hráče, skvělý trenér na techniku bruslení, stickhandling a skvělý trenér pro útočníky i pro obránce. Velmi dobrý trenér
na off-ice tréninky, které jsou nedílnou součástí všech kempů, které pořádáme. Jsme velmi rádi, že Gianci povede děti na našich DM HOCKEY SKILLS WEEKS - ITALY 2023.