.

Letní hokejová škola Hockey Bunnies

Dobrý den vážení sportovní přátelé, rodiče a děti,

dovolte mi vás pozvat, na již 7. ročník naší letní hokejové školy HOCKEY BUNNIES , která se bude konat na zimním stadionu v Benešově v roce 2024 pod názvem

DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP

V roce 2024 bude hostit náš hokejový kemp město Benešov nedaleko Prahy. Začínáme sedmý ročník našich kempů v České Republice.

Pestrý a účinný program, který děti absolvují, hlavní profesionální trenéři, kteří se o Vaše hráče perfektně postarají po celou dobu kempu a spousta tréninků, zábavy a přátelství.

To je hlavním cílem naší letní hokejové školy v Benešově.

Letošní ročník bude opravdu plný skvělých trenérů z České Republiky."K úspěchu vede mnoho cest a náš DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP 2023

určitě může ukázat některý ze směrů ,který může pomoci vašim hráčům v postupu v jejich kariéře. Naši odborníci vám nebudou tvrdit, že jejich pohled na věc

je jediný správný, ale budou se snažit předat vám maximum z vlastních znalostí a zkušeností , které doposud ve svých hráčských a trenérských kariérách načerpali.

I tento rok jsme pro vás připravili spoustu zábavy, tvrdých tréninků a kompenzačních cvičení, nebude chybět mentální koučink pro skupiny, ale i jednotlivce na naší letní hokejové škole. Nebude chybět každý den regenerace v bazéně a spousta zábavy, jako každý rok

Místo: Zimní stadion Benešov - mszbenesov.cz

Datumy kempů : 

 29.6. - 3.7.2024 ( 5 TRÉNINKOVÝCH DNÍ)

4.7. - 8.7.2024 (5 TRÉNINKOVÝCH DNÍ)

Ubytování : Hotel Zimní stadion Benešov, nebo S-Centrum Benešov - mszbenesov

Strava : Restaurace Zimní stadion Benešov - mszbenesov

Hráči na kempu: Kempu se mohou účastnit hráči bez omezení věku !

Hráči budou po příjezdu zařazeni do svých věkových skupin a budou trénovat společně ve skupině max. po 6 hráčích na 1 trenéra.

Velmi dbáme na co možná největší individuální přístup k jednotlivci, jak na ledě, tak mimo něj.

Program kempu:

Hráči během kempu absolvují : 10 hodin na ledě (z toho 5 hodin tréninkové jednotky na ledě v Aj)

10 hodin suché přípravy (z toho 5 hodin tréninkové jednotky v Aj)

5 hodin SPORTHACKING COACHING (celostní přístup, týkající se duševní přípravy, výživy a regenerace)

3 hodiny rozbor videa (individuálních dovednosti jednotlivce)

Zaměření kempu:

Náš kemp je zaměřen na zdokonalování jednotlivých částí těla a mysli hráče, jak na ledě tak mimo něj. Klademe důraz na technické provedení cviků a jejich

opakování do postupného vylepšení v rámci všech tréninků. Pracujeme na rozvíjení talentu a vůle všech hráčů ve všech programech našeho kempu.

Zvyšujeme mentální a fyzickou odolnost hráče. Chceme aby hráči získali správné stravovací a tréninkové návyky. A neposlední řadě učíme děti k pokoře

a vzájemnému přátelství, jak v tréninku tak samozřejmě i v osobním životě.


Trenéři kempu:

Daniel Malinovskýšéf trenér hokejového klubu HC SV LANA (IT), specialista na techniku bruslení a individuální činnosti jednotlivce.

dlouholetý trenér mládeže s 18. letou praxi v tomto oboru. Skills trenér italské reprezentace U 18 a U20.

držitel licence pro hockey Canada powerskating and stickhandling by SEAN SKINNER.

Bývalý profesionální hráč týmů: HC VERVA Litvínov a Quebeck Remparts (QMHL).

Více informací o Danielovi naleznete zde na webových stránkách v sekci o mně.


Michal Rambousek - skvělý mladý trenér, který se zaměřuje na skills dovednosti jednotlivce. Jako trenér a hráč působí v Německu.

Vynikající člověk a trenér s pozitivní myslí a chutí pracovat a předávat své zkušenosti mladým hráčům. S velkou radostí vítáme
Michala v našich řadách a těšíme se společně na další krásný kemp v Benešově.
Více informací o Robinovi naleznete eliteprospects - Michal Rambousek.


Marek Sedlmajer - je mi obrovskou ctí na našem kempu přivítat specialistu na techniku bruslení pětinásobného mistra republiky v krasobruslení, několika násobného účastníka mistroství Evropy i Světa. Na našem kempu se bude Marek věnovat zdokonalování bruslení a techniku skluzu. Je nám nesmírnou ctí, že jsme se s Markem domluvili na další spolupráci.

Martin Veselý - český hokejový trenér mládeže působící v klubu SK ČERNOŠICE jako šéf trenér mládeže. Vynikající bývalý profesionální hráč, který působil i v evropských soutěžích, především ve Francii a ČR. Trenér se specializací na techniku bruslení, techniku hole, přihrávku a správné provedení střelby. Dále výborný trenér na off-ice přípravu, kterou společně s dalšími trenéry povede jako hlavní trenér. Jsem moc rád, že je Martin součástí DM HOCKEY SKILLS.Jsme nesmírně rádi, že Martin bude jedním z trenérů na našem kempu DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP2023.

Více informací o Martinovi naleznete eliteprospects Martin VESELÝ.

Richard Stutz - český hokejový trenér z 10 letou praxí u dětí a mládeže v Německu a stále ještě profesionální hráč v Německém klubu HC Amber D. Před tím působil v HC Slavia Praha ČR, HC Most ČR, HC Braunlage D, HC Hochstadt D. Velmi dobrý trenér pro obránce. Specialista na hru obránce, přihrávku a střelbu. Skvělý člověk do kabiny k dětem a také skvěly off ice trenér na přípravu hráčů mimo led. Jsme moc rádi, že jsme se s Ríšou domluvili na další spolupráci.
Více informací o Richardovi naleznete eliteprospects Richard STUTZ.

Ondřej Lukáč - český hokejový trenér z 15 letou praxí u dětí a mládeže, držitel trenérské licence B, nejčastěji působil jako trenér v rodném Benešově. Velmi dobrý trenér pro všechny hráče, specializace na herní systémy a herní situace. Skvělý člověk do kabiny k dětem a také skvěly off ice trenér na přípravu hráčů mimo led. S Ondrou spolupracujeme i na našich hokejových turnajích v Evropě. Jsme moc rádi, že jsme se s Ondrou domluvili na spolupráci a budeme ho vídat na našich kempech v Benešově 2024.

Moc děkuji za přečtení naší pozvánky na naší letní hokejovou školu pod názvem DM HIGH LEVEL SKILLS CAMP 2024. V případě vašeho zájmu vyplňte následující formulář. 

S úctou a přátelským pozdravem

Daniel Malinovský